Gizlilik Politikası

KROMBERA İLETİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş.(“Krombera”)

Teknoloji İle Üretelim Platformu’nun süreç yönetiminin gerçekleştirilmesi ve pazarlama süreçlerinin yürütülmesi gereği, teknolojiileuretelim.com'a (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web Sitemiz’den yalnızca Teknoloji ile Üretelim Platformu’nun süreç yönetiminin ve pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi gereği ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Web Sitemiz’ de yapılan işlemler ve bilgi güncelleme amaçlı girilmiş olan bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Kullanıcılarımızın bizimle paylaştığı bilgiler yanlızca Proje kapsamında Teknoloji ile Üretelim Platformu kurucu ortaklarından Lenovo, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, İTÜ ARI Teknokent, Başarsoft, Arena Bilgisayar, Index Grup, Koyuncu Elektronik ve Penta Teknoloji ile paylaşılacak şekilde kısıtlanmıştır.

Krombera söz konusu bilgileri Kullanıcıların onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece Proje kapsamı hariç herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Krombera bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Krombera’nın tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri Kullanıcı bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Kombera. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Krombera sorumlu değildir.

Krombera, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Krombera’ nın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Krombera sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

KROMBERA İLETİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş.
Güncelleme Tarihi: 17.12.2020

Platform hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

info@teknolojiileuretelim.com

Bizi Takip Edin
×