Programlarımız

Her yaştan ve her kesimden kitleyi teknoloji üretimi ile buluşturmak adına yaş ve kitle özelinde eğitim programları ile üretimi destekliyoruz.

7-13 Yaş Çocuklar

Her neslin öğrenme davranışı kendine özel. Özellikle de 7-13 aralığındaki çocuklarımız henüz oyun çağının en güzel dönemini yaşıyor. Bu yüzden öğretirken oyun oynamayı da es geçmedik. Çocukların algoritmik düşünme beceresini geliştirirken bir yandan da kodlama, programlama, problem tanımlama ve çözme beceresini kazandıran Algo Dijital oyununu onlarla tanıştırdık. Eğlenceli karakterler ve hikayelerle çocuklarımız hem dijital becerilerini kazanıyor hem de hayatın her alanında faydalanacakları düşünsel becerileri öğreniyor. Üstelik oynayarak ve eğlenerek.

Tüm çocukların kullanımına açık olan Algo Dijital, TEGV etkinlik noktalarındaki çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerle destekleniyor. Çocuklarımız bu oyunla dijital dünyanın alfabesini blok temelli kodlama ile öğreniyor, gerçek yaşam problemlerine çözüm buluyor. Oyunda kolaydan zora doğru ilerleyerek aşama aşama öğrenmeye başlıyor. Üstelik hem okulda hem de evde kullanım için ideal imkanlar sunuyor.

Gençler ve Profesyoneller

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik becerilerini henüz teknik anlamda geliştirememiş ancak bu alanlarda ilerlemek için oldukça azimli olan gençlerimiz ve profesyonel çalışanlarımız mevcut. Kendini teknoloji üretimi konusunda geliştirmek isteyen tüm genç profesyonellerimize online eğitim desteği vererek ticari yetkinliklerini ve becerilerini artırmalarını sağlamak istiyoruz. Online eğitimlerimiz çok yakında başlıyor.

Start-Up Programı

Türkiye’de desteklenmesi gereken son derece inovatif fikirlerle yola çıkan girişimler bulunuyor. Ürün ve hizmet geliştiren girişimcilere destek veriyoruz. Oyun teknolojileri alanında ürün ve hizmet geliştiren girişimcilere destek vermek ve onları ileri taşımak için İTÜ ARI Teknokent iş birliğiyle Gametech Programı’nı hayata geçirdik. İTÜ ARI Teknokent ile güçlerimizi birleştirerek Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’te girişimleri 350.000 TL’lik ödülleriyle buluşturuyoruz. İnovatif iş fikirlerine imkân tanıyıp onları geleceğe taşıyoruz. Yenilikçi girişimlerini oyun sektörü ile birleştiren geliştiricilerin, oyun sektörünü yeni girişimlerle güçlendiren sektör oyuncularının, sektöre yönelik iş geliştiren AR/VR firmalarının ve oyun sektörünü geliştiren girişimlerde bulunan herkesin programa katılmalarına imkân sağlıyoruz. Açık kaynaklı oyunlar, sanal gerçeklik teknolojileri, karma teknolojiler, çapraz platform oyunları, bulut tabanlı oyunlar, blockchain çözümler ve oyun sektörünü ileri taşıyacak tüm inovatif yaklaşımlara tam destek veriyoruz.

Platform hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

info@teknolojiileuretelim.com

Bizi Takip Edin
×